Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto K o n k u r s y   2001/2002 Strona główna Wstecz
poczta  foto
SZKOLNY KONKURS BIOLOGICZNY - opiekun Krystyna Ostrowska
1. Kamil Borzyszkowski - kl. I a     2. Joanna Nosinska - kl. III b
SZKOLNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO - op. Elżbieta Martin
1. Marcin Żmuda Trzebiatowski - kl. III a       2. Kamila Pestka - kl. II b     
3. Justyna Zakrzewska - kl. III a 4. Maciej Martin - kl. I a      5. Michał Kunda - kl. II b    
6. Marcin Lemańczyk - kl. III a 7. Katarzyna Wnuk Lipińska - kl. III b
SZKOLNY KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - op. Urszula Cieślińska
1. Łukasz Skiba - kl. III a     Marcin Lemańczyk - kl. III a     Justyna Łącka - kl. III b
4. Kamila Pestka - kl. II b
SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY - op. Bogumiła Świątek Brzezińska
1. Marcin Lemańczyk - kl. III a     2. Marek Cichosz - kl. III a
SZKOLNY KONKURS GEOGRAFICZNY - op. Alina Drzazga
1. Marcin Lemańczyk - kl. III a   2. Danuta Bukowska - kl. III b   3. Celina Gawin - kl. II a
SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY - op. Maria Latuszewska
1. Marcin Lemańczyk - kl. III a     2. Damian Stoltmann - kl. III a
Wszyscy wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w rejonowych konkursach przedmiotowych.
Brawa dla MARCINA LEMAŃCZYKA, który zakwalifikował się do pięciu konkursów rejonowych.
REJONOWY KONKURS HISTORYCZNY - op. Bogumiła Świątek Brzezińska
Marcin Lemańczyk (kl. III a) - I miejsce
REJONOWY KONKURS BIOLOGICZNY - op. Krystyna Ostrowska
Kamil Borzyszkowski (kl. I a) - VII miejsce
REJONOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO- op. Elżbieta Martin
Marcin Trzebiatowski (kl. III a) - III miejsce
REJONOWY KONKURS GEOGRAFICZNY - op. Alina Drzazga
Marcin Lemańczyk (kl. III a) - I miejsce
FINALIŚCI KONKURSÓW WOJEWÓDZKICH
Marcin Lemańczyk - z historii (op. Bogumiła Świątek Brzezińska)
i geografii (op. Alina Drzazga)
Marcin Trzebiatowski - z języka niemieckiego (op. Elżbieta Martin)
LAUREATEM WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO
jest uczeń kl.III a MARCIN LEMAŃCZYK, którego przygotowywała Alina Drzazga.
X KONKURS TWÓRCZOŚCI LUDOWEJ I LITERATURY KASZUBSKIEJ w Bytowie
Karolina Narloch (kl. III a) - laureatka (op. Andrzej Lemańczyk)
KONKURS RECYTATORSKI "Rodno mowa" w Parchowie
Karolina Narloch (kl. III a) - III miejsce
XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKIEJ TWÓRCZOŚCI DZIECI
       I MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ w Słupsku

Justyna Zakrzewska (kl. III a) - laureatka i wyróżnienie,     Karolina Narloch (kl. III a) - wyróżnienie
MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"
Maciej Kowalski (I a) - duża nagroda,    Damian Stoltmann (III a) - dyplom
L i n k i :   SP w LipnicyBorowy MłynBrzeźno Szl.ZSO BytówZSER BytówZSP Bytówkuratoriummenwiemgimnazjumprofesorparafia BorzyszkowyGmina LipnicaBIP Lipnica
strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl