Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto K o n k u r s y   2006/2007 Strona główna Wstecz
poczta  foto
   IV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY - Bytów
  Marta Wnuk Lipinska (IIIb) - IV miejsce
    Treść dyktanda:    Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS PRZYRODNICZY - "POZNAJEMY LAS" - VIII edycja 2006 r.
  Zespół uczniów w składzie:
  1. Agnieszka Depka Prądzinska   2. Dorota Prądzyńska
  3. Anna Bracławiec   4. Dawid Prondziński
  zajął I miejsce w etapie rejonowym w Nadleśnictwie Dretyń Rozmiar: 61 bajtów
   "OLIMPIADA ZDROWIA"
  Marcin Ekman
  Po zajęciu pierwszych miejsc w konkursie rejonowym i wojewódzkim   zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.
   Rozmiar: 662 bajtów     zdjęcia z Warszawy Rozmiar: 61 bajtów
   Eliminacje gminne OGOLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
  "Młodzież zapobiega pożarom"

   I miejsce - Joanna Zmuda Trzebiatowska (IIIa) Rozmiar: 61 bajtów
  MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY "KANGUR 2007"
   Agnieszka Depka Prądzinska (IIa) - najlepszy wynik w szkole Rozmiar: 61 bajtów
  OGOLNOLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY
    Marcin Ekman - II miejsce w województwie
   Piotr Gunther - bardzo dobry wynik Rozmiar: 61 bajtów
  KONKURS PRZYRODNICZY "POZNAJEMY LAS" - IX edycja
   II miejsce w finale w III grupie wiekowej zajął zespół w składzie:
   Agnieszka Depka Prądzińska, Dorota Prądzyńska, Anna Bracławiec,
   Dawid Prondziński. Rozmiar: 61 bajtów
  38 KONKURS RECYTATORSKI "PTAKI I PTASZKI POLNE"
   I miejsce w finale regionalnym - Paula Wicher (kl. IIa) Rozmiar: 61 bajtów
Szkolne konkursy przedmiotowe
Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS GEOGRAFICZNY
  1. Marcin Ekman (IIIb)   2. Tomasz Kiedrowski (IIIb)  i Agata Szukała (IIIa)
Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS HISTORYCZNY
  1. Maciej Kniter (IIIa)  2. Martyna Ogiejko (IIIa) Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS BIOLOGICZNY
  1. Marcin Ekman (IIIb)   2. Piotr Gunther (IIIb) Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO 
  1. Marta Wnuk Lipinska (IIIb)  2. Danuta Pluto Prondzinska (IIIb) Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO "Der, die, das - Kenner" 
  1. Danuta Pluto Prondzinska (IIIb)  2. Marta Wnuk Lipinska (IIIb) Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS MATEMATYCZNY  
  1. Marcin Ekman (IIIb  2. Danuta Pluto Prądzinska (IIIb) Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS POLONISTYCZNY
  1. Marta Wnuk Lipinska (IIIb)  2. Agata Szukała (IIIa) Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS ORTOGRAFICZNY
  1. Marta Wnuk Lipinska (IIIb)   2. Artur Rymon Lipinski (IIa)
  3. Maciej Kniter (IIIa)
Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS FIZYCZNY
  1. Marcin Ekman (IIIb)   2. Dawid Prondziński (IIa) Rozmiar: 61 bajtów
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
   KONKURS HISTORYCZNY
  Maciej Kniter (III a) i Martyna Ogiejko   - op. Bogusława Świątek Brzezińska Rozmiar: 61 bajtów
  KONKURS BIOLOGICZNY
  Marcin Ekman i Piotr Gunther - op. Krystyna Ostrowska
Rozmiar: 61 bajtów
  KONKURS MATEMATYCZNY
  Danuta Pluto Prondzińska - op. Maria Latuszewska
Rozmiar: 61 bajtów
  KONKURS GEOGRAFICZNY
  Agata Szukała - op. Alina Drzazga
Rozmiar: 61 bajtów
  KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  1. Danuta Pluto Prondzinska (IIIb)
  2. Marta Wnuk Lipinska (IIIb), op. Elżbieta Martin (IIIb)
Rozmiar: 61 bajtów
   Wojewódzkie konkursy przedmiotowe   

Laureatem WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO
jest Marcin Ekman (III b) - op. Krystyna Ostrowska

Rozmiar: 662 bajtów     zdjęcia z Gdańska
Rozmiar: 61 bajtów

  KONKURS MATEMATYCZNY - "ALBUS"
 1. Weronika Brzeska – dyplom wyróżnienia
 2. Kamila Rymom Lipińska – dyplom wyróżnienia
 3. Danuta Pluto Prądzińska – dyplom wyróżnienia
 4. Marcin Ekman – dyplom wyróżnienia Rozmiar: 61 bajtów
L i n k i :   SP w LipnicyBorowy MłynBrzeźno Szl.ZSO BytówZSER BytówZSP Bytówkuratoriummenwiemgimnazjumprofesorparafia BorzyszkowyGmina LipnicaBIP Lipnica
strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl