Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto K o n k u r s y   2010/2011 Strona główna Wstecz
poczta  foto
Szkolne konkursy przedmiotowe
Rozmiar: 61 bajtów

   KONKURS MATEMATYCZNY "MATMAN"
  Kl. I
  1. Agata Szulc (Ia)
  2. Aleksandra Kozłowska (Ia)
  3. Aleksandra Wierzba (Ib), Weronika Reszka (Ia), Jakub Fabczak (Ia)
     i Radosław Cieśliński (Ia)
  Kl. II
  1. Damian Półczyński (IIb) i Krzysztof Gostomczyk (IIa)
  2. Krystian Rymon Lipiński (IIa)
  Kl. III
  1. Robert Piechowski (IIIa)   2. Kamila Stoltmann (IIIa)
     i Iwona Stanisławska (IIIb)   Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS GEOGRAFICZNY
  I m. Krzysztof Gostomczyk - kl. IIa
  II m. Robert Piechowski - kl.IIIa   Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS BIOLOGICZNY
  I m. Robert Piechowski - kl.IIIa
  II m. Kamila Stoltmann - kl. IIIa   Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
  I m. Kamila Stoltmann - kl. IIIa
  II m. Gniewomir Śpiołek - kl.IIIa   Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS FIZYCZNY
  I m. Robert Piechowski - kl. IIIa
  II m. Krystian Rymon Lipinski - kl.IIa   Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO
  I m. Krystian Rymon Lipinski - kl. IIa
  II m. Krzysztof Gostomczyk - kl.IIa   Rozmiar: 61 bajtów
   KONKURS MATEMATYCZNY
  I m.   Krzysztof Gostomczyk - kl.IIa   i   Krystian Rymon Lipinski - kl.IIa   Rozmiar: 61 bajtów

Rejonowe i wojewódzkie konkursy przedmiotowe

   KONKURS MATEMATYCZNY - "MATMAN"
  Do trzeciego etapu V Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Matman”   zakwalifikowali się:
  Robert Piechowski (IIIa),
  Krystian Rymon Lipinski (IIa)
  i Aleksandra Kozłowska (Ia).   Rozmiar: 61 bajtów
   POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI W BYTOWIE
"Kaszubski świat w legendzie zaklęty"

  Patrycja Miętka (Ia) - III miejsce
  Rozmiar: 61 bajtów
Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
KONKURS BIOLOGICZNY
Robert Piechowski (IIIa)    - op. Krystyna Ostrowska Rozmiar: 61 bajtów
KONKURS HISTORYCZNY
Joanna Prądzyńska (IIIa)    - op. Bogumiła Świątek Brzezińska Rozmiar: 61 bajtów
KONKURS GEOGRAFICZNY
Krzysztof Gostomczyk (IIa)    - op. Alina Drzazga Rozmiar: 61 bajtów
11.03.2011 r. Szkolny Konkurs Ortograficzny
1. Krystian Rymon Lipinski
2. Maria Leszczyńska   Rozmiar: 61 bajtów
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko - Planeta"
Robert Piechowski (III a) zajął II miejsce w województwie
- op. Krystyna Ostrowska


strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl