Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto K o n k u r s y   2014/2015 Strona główna Wstecz
poczta  foto
Uczestnicy rejonowych konkursów przedmiotowych:
Rozmiar: 61 bajtów

   KONKURS BIOLOGICZNY - op. Krystyna Ostrowska
   Weronika Rymon Lipinska - kl. IIIa
   Karol Gostomczyk - kl. IIIa
   Laura Adamczyk - kl. IIIa
   Magdalena Mezek - kl. IIIb
   Szymon Drzazga - kl. IIIa
   Piotr Megier - kl. IIIb
Rozmiar: 61 bajtów

   KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - op. Marzena Warnke
   Karol Gostomczyk - kl. IIIa
Rozmiar: 61 bajtów

   KONKURS HISTORYCZNY - op. Weronika Sztobnicka
   Karol Gostomczyk - kl. IIIa

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
    1. Karol Gostomczyk (IIIa)
       konkurs języka polskiego - op. Marzena Warnke
       konkurs biologiczny - op. Krystyna Ostrowska

  2. Weronika Rymon Lipinska (IIIa)
       konkurs biologiczny - op. Krystyna Ostrowska

  3. Laura Adamczyk (IIIa)
       konkurs biologiczny - op. Krystyna Ostrowska
  Rozmiar: 61 bajtów

Tytuł laureata
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO uzyskała
Weronika Rymon Lipinska (III a) - op. Krystyna Ostrowska.

Finalistami wojewódzkich konkursów przedmiotowych są:
     1. Karol Gostomczyk (III a)
KONKURS BIOLOGICZNY - op. Krystyna Ostrowska
KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO - op. Marzena Warnke
2. Laura Adamczyk (III a)

KONKURS BIOLOGICZNY - op. Krystyna Ostrowska  Rozmiar: 61 bajtów

INNE KONKURSY:

   Miedzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2015"
- op. Helena Szada Borzyszkowska
Wyróżnienia:
Hubert Modrzejewski (I a)
Bartosz Wnuk Lipinski (II a)
Mateusz Reszka (II b)

  XVI Edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego
Tytuł szkolnego mistrza ortografii zdobyła Paulina Lewińska (I b)

   Szkolny konkurs plastyczny o tematyce przeciwpożarowej
I miejsce: Maria Wielewska (II a),
II miejsce: Szymon Kiedrowski (II b),
III miejsce: Marta Leper (I b)

   X Otwarte Mistrzostwa w warcabach 100 - polowych w Bytowie (28.02.2015) - op. Jolanta Rymon Lipinska
I miejsce - Karolina Literska (I a)
I miejsce - Bartosz Wnuk - Lipinski (II a)
II miejsce - Aleksandra Prądzyńska (I a)
III miejsce - Ewa Prądzyńska (III a)

   II Powiatowy Konkurs Pieśni Religijnej w Studzienicach (27.04.2015)
Patryk Megier (II a) - III m. w kategorii gimnazjum (op. Zdzisława Wera)

   Filipiada - Konkurs Wiedzy o św. Filipie (Bytów, 15.05.2015)
- op. Zdzisława Wera
II miejsce - Paulina Lewińska (I b)
III miejsce - Karol Gostomczyk (III a)

   46. Regionalny Konkurs Recytatorski "Ptaki i ptaszki polne" w Miastku
Piotr Megier (III b) - III miejsce (op. Marzena Warnke)


strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl