Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto S p o r t   2001/2002 Strona główna Wstecz
poczta  foto
WRZESIEŃ
   XX MISTRZOSTWA SZKÓŁ WIEJSKICH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KONARZYNACH
Ania Latuszewska - I miejsce     Sławek Gliszczyński - II miejsce
  POWIATOWA SPARTAKIADA SPORTÓW OBRONNYCH W BYTOWIE
II miejsce drużyny w składzie: Kamil Borzyszkowski, Marcin Czarnowski, Witek Labun
PAŹDZIERNIK
  GMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE W BOROWYM MŁYNIE
- kategoria dziewcząt: Ania Latuszewska - II miejsce, Ewa Łącka - III miejsce
- kategoria chłopców: Witek Labun - II miejsce, Dawid Prądzyński - V miejsce
  X WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W RUMII
Ania Latuszewska - IX miejsce
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE
Dawid Prądzyński - IV miejsce     Patryk Garbiak - V miejsce
LISTOPAD
  XIV BIEG "RODŁA" W BYTOWIE
Anna Latuszewska - III miejsce     Dawid Prądzyński - VIII miejsce
GRUDZIEŃ
  PÓŁFINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT
- II miejsce. Skład drużyny:
Sylwia Fiszka Borzyszkowska, Małgorzata Pałubicka, Katarzyna Brzezińska, Agnieszka Łącka, Justyna Kwidzińska, Weronika Wera, Lucyna Prądzińska, Aleksandra Bąk, Agnieszka Malich
  MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W LIPNICY - III miejsce
  PÓŁFINAŁ POWIATOWEJ GIMNAZJADY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
- I miejsce
  FINAŁ POW. GIMNAZJADY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
W KOŁCZYGŁOWACH
- III miejsce. Skład drużyny chłopców w piłce ręcznej:
Marcin Czarnowski, Tomasz Świątek Brzeziński, Marek Cichosz, Łukasz Skiba, Marcin Żmuda Trzebiatowski, Mateusz Cichosz, Roman Kaminski, Grzegorz Depka Prondziński, Paweł Aubrecht Prondziński, Mateusz Rudnik, Jarosław Kozłowski, Michał Zieliński
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE
Anna Latuszewska - I miejsce (kl. II gimnazjum)
Dawid Prądziński - I miejsce (kl. I gimnazjum)
  HALOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW OKRĘGU POMORSKIEGO W GDAŃSKU:
Anna Latuszewska - II miejsce w biegu na 600 m z wynikiem 1:53.50 min.
Dawid Prądzyński - III miejsce w biegu na 600 m z wynikiem 1:48.16 min.
STYCZEŃ
  TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT W ŁODZIERZY - II miejsce
Skład drużyny: Katarzyna Brzezińska, Małgorzata Pałubicka, Justyna Kwidzińska, Celina Gawin, Anna Latuszewska, Agnieszka Łącka, Agnieszka Malich, Lucyna Prądzińska
  TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W KOŁCZYGŁOWACH - IV miejsce. Skład drużyny:
Marcin Czarnowski, Marek Cichosz, Marcin Trzebiatowski, Tomasz Brzeziński, Damian Nowacki, Mateusz Cichosz, Grzegorz Prondziński, Sebastian Ogiejko, Sylwester Prądziński, Krzysztof Prądziński
LUTY
  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W KOŁCZYGŁOWACH - II miejsce. Skład drużyny:
Marcin Czarnowski, Marcin Trzebiatowski, Tomasz Brzeziński, Jarosław Kozłowski, Michał Zieliński, Mateusz Rudnik, Andrzej Dorawa, Damian Nowacki
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE
Anna Latuszewska - I miejsce,   Dawid Prądzyński - I miejsce
MARZEC
  MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS i SZKÓŁ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - Strzelce Krajeńskie
Anna Latuszewska - XIV miejsce w kategorii młodziczek
Dawid Prądzyński - XLII miejsce w kategorii młodzików (10 miejsce w kategorii wiekowej)
  MISTRZOSTWA OKRĘGU MŁODZIKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - Skórcz
Anna Latuszewska - brązowy medal     Dawid Prądzyński - VII miejsce
  MISTRZOSTWA REGIONU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W TORUNIU -
startowali zawodnicy z woj. pomorskiego i kujawsko - pomorskiego
młodziczki - 2500 m: Anna Latuszewska - IV miejsce
młodzicy - 3000 m: Dawid Prądzyński - XI miejsce
KWIECIEŃ
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE (5)
Dawid Prądzyński - I miejsce     Anna Latuszewska - II miejsce
Łukasz Wirkus - III miejsce,   Sławomir Gliszczyński - III miejsce
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE (6)
Łukasz Wirkus - II miejsce,    Sławomir Gliszczyński - II miejsce,
Mirosław Gliszczyński - III miejsce
MAJ
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE (7)
Anna Latuszewska - I miejsce,     Dawid Prądzyński - I miejsce
Łukasz Wirkus - III miejsce
  IV WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE W LIPNICY
Anna Latuszewska (kl. II) - I miejsce  Dawid Prądzyński (kl. I) - I miejsce
Izabela Prądzińska (kl. I) - II miejsce     Adamczyk Małgorzata (kl. I) - III miejsce
  BIEGI PRZEŁ. W PRZECHLEWIE O PUCHAR STAROSTY CZŁUCHOWSKIEGO
Dawid Prądzyński (kl. I) - I miejsce,    Adamczyk Małgorzata (kl. I) - II miejsce
Anna Latuszewska (kl. II) - II miejsce,    Sławomir Gliszczyński - III miejsce
  GIMNAZJADA LA. - powiat bytowski
Anna Latuszewska - bieg na 600 m; czas: 1min.46s. (rekord szkoły) - II miejsce
Ewa Łącka - skok w dal; wynik: 4,47 m - III miejsce
Sławomir Gliszczyński - bieg na 1000 m; czas: 2:58,2 min. - III miejsce
  GIMNAZJADA LA. - okręg pomorski
Anna Latuszewska - bieg na 1000 m; czas: 3:09,6 min. (rekord szkoły) - V miejsce
CZERWIEC
  XIII LIPUSKIE BIEGI ULICZNE
Bieg na 1000 m: I miejsce - Anna Latuszewska
IV miejsce: Ewa Łącka, Izabela Prądzińska i Dawid Prądzyński;    
X miejsce: Łukasz Wirkus
Drużynowo zawodnicy zajęli II miejsce i przywieźli piękny puchar.
   V TURNIEJ PIŁKARSKI o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie - II miejsce. Skład drużyny:
Błażej Adamczyk, Łukasz Łącki, Patryk Garbiak, Łukasz Wirkus, Dawid Prądzyński, Marcin Nosiński, Arkadiusz Kiedrowski, Mirosław Gliszczyński, Grzegorz Gliszczyński,   Mecz lekkoatletyczny szkół podstawowych i gimnazjów gminy Bytów i powiatu
Anna Latuszewska - I miejsce w biegu na 1000 m (3,21.8 min)
Ewa Łącka - II miejsce w skoku w dal (4,84 m)
Sławomir Gliszczyński - III miejsce w biegu na 300 m (40,7 s)
L i n k i :   SP w LipnicyBorowy MłynBrzeźno Szl.ZSO BytówZSER BytówZSP Bytówkuratoriummenwiemgimnazjumprofesorparafia BorzyszkowyGmina LipnicaBIP Lipnica
strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl