Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto S p o r t   2002/2003 Strona główna Wstecz
poczta  foto
WRZESIEŃ
   MISTRZOSTWA OKRĘGU MŁODZIKÓW W LA W GDAŃSKU
1000 m - Anna Latuszewska - IV miejsce (3;04,72 min - rekord szkoły)
600 m - Dawid Prądzyński - 1:41,19 min (rekord życiowy)
  XXI MISTRZOSTWA SZKÓŁ WIEJSKICH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KONARZYNACH (25. 09. 2002 r.)
Ania Latuszewska - I miejsce,    Dawid Prądzyński - I miejsce,     Ewa Łącka - II miejsce,     
Sławomir Gliszczyński - II miejsce,    Łukasz Wirkus - V miejsce
  MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W LA W BYDGOSZCZY
Anna Latuszewska - bieg na 1000 m - VII miejsce
Dawid Prądzyński - bieg na 600 m - XII miejsce
  Mały memoriał Kusocińskiego MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW - SIEDLCE 2002
1000 m: Anna Latuszewska - XIV miejsce (rekord życiowy i szkoły 3:03,87 min.)
  POWIATOWA SPARTAKIADA SPORTÓW OBRONNYCH W BYTOWIE
III miejsce drużyny w składzie: Kamil Borzyszkowski, Mirosław Gliszczyński, Lucyna Prądzińska
PAŹDZIERNIK
  POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - indywidualne biegi przełajowe
Anna Latuszewska - I miejsce,     Ewa Łącka - VI miejsce
  GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W BOROWYM MŁYNIE
10 X 800 m dziewcząt: I miejsce
10 X 1000 m chłopców: I miejsce
  POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
dziewczęta - III miejsce  
chłopcy - II miejsce
  IV WOJ. GIMNAZJADA W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KWIDZYNIE
Ania Latuszewska - V miejsce
  BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE
klasa I - Marcin Latuszewski - I miejsce
klasa II - Dawid Prądzyński - IV miejsce
klasa III - Ania Latuszewska - I miejsce

LISTOPAD
  XV BIEG RODŁA W BYTOWIE
Rocznik 1988 - 1989:   D. Prądzyński - IV miejsce, Ł. Wirkus - V miejsce,
M. Latuszewski - IX miejsce
Rocznik 1986 - 1987:  Anna Latuszewska - I miejsce
  VII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W BORZYTUCHOMIU
Dziewczęta:   I miejsce - Anna Latuszewska
Chłopcy:   X miejsce - S. Gliszczyński,  XI m. - D. Prądzyński,  XII m. - Ł. Wirkus,
XXII m. - M. Latuszewski
Klasyfikacja gmin powiatu bytowskiego:
1. Bytów - 390 pkt., 2. Borzytuchom - 346 pkt., 3. Lipnica - 203 pkt.
  TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W TUCHOMIU (12.11. 2002 r.)
I miejsce
  UNIHOKEJ - ZAWODY POWIATOWE W TUCHOMIU (24. 11. 2002 r.)
Drużyna w składzie: Małgorzata Adamczyk, Aleksandra Kiedrowska, Anna Latuszewska, Lucyna Prądzińska,
Daniel Drobiński, Marcin Latuszewski, Dawid Prądzyński, Tomasz Maliszewski zajęła II miejsce.
GRUDZIEŃ
  PÓŁFINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W STUDZIENICACH (3. 12. 2002 r.)
I miejsce i awans do finału wywalczyła drużyna w składzie:
Mateusz Cichosz, Grzegorz Prondzinski, Sebastian Ogiejko, Jarosław Kozłowski, Sylwester Wirkus, Paweł Prondzinski, Dawid Prądziński, Mirosław Gliszczyński, Błażej Adamczyk, Kamil Borzyszkowski, Łukasz Wirkus.
  TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W LIPNICY (07. 12. 2002 r.) -    II miejsce
  FINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW W TUCHOMIU (10.12. 2002 r.) -    III miejsce
  PÓŁFINAŁ POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT W LIPNICY (12. 12. 2002 r.) -     II miejsce
Skład drużyny: Kamila Brzezińska, Justyna Kwidzińska, Małgorzata Pałubicka, Celina Gawin, Weronika Wera, Ewa Łącka, Małgorzata Adamczyk, Lucyna Prądzinska, Izabela Prądzińska.
STYCZEŃ
  XVI EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH GRAND PRIX W BYTOWIE
klasa I - Marcin Latuszewski - I miejsce
klasa II - Dawid Prądzyński - I miejsce,    Łukasz Wirkus - II miejsce

MARZEC
  POWIATOWA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
III rundę ligi rozegrano w sali gimnastycznej w Czarnej Dąbrówce. Wygrał "Trops" Lipnica.
Wyniki:
Trops Lipnica - Orzeł Kołczygłowy 15 : 7, Trops - Parchowo 15 : 8,
Trops - Stolem Tuchomie 15 :14, Trops - Gryf Nożyno 14 :12.
  XVI EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH GRAND PRIX W BYTOWIE
klasa I - Marcin Latuszewski - III miejsce
klasa II - Dawid Prądzyński - II miejsce, Łukasz Wirkus - III miejsce
klasa III - Anna Latuszewska - I miejsce
  MISTRZOSTWA MAKROREGIONU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (WOJ. POMORSKIE I KUJAWSKO - POMORSKIE)
Młodzicy:   2000 m. - Łukasz Wirkus - XXI m.      3000 m. - Dawid Prądzyński - IX m.
Juniorzy młodsi:  3000 m. - Ania Latuszewska - IV miejsce
  XXXVIII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W SKÓRCZU
Klasa I - 1500 m: Marcin Latuszewski - XV miejsce
Młodzicy - 2000 m: Dawid Prądzyński - XI miejsce
Juniorki młodsze - 2000 m: Ania Latuszewska - IV miejsce
  MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W SKÓRCZU
2000 m: Ania Latuszewska - srebrny medal
  XVI EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH GRAND PRIX W BYTOWIE
klasa I - Marcin Latuszewski - II miejsce
klasa II - Łukasz Wirkus - III miejsce
   MISTRZOSTWA POLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - MIĘDZYZDROJE
Juniorki młodsze - 3000 m: Ania Latuszewska - XLII miejsce
   MISTRZOSTWA POLSKI ZRZESZENIA LZS i SZKÓŁ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - STARGARD SZCZECIŃSKI
Juniorki młodsze
- 2000 m: Ania Latuszewska - XI miejsce
KWIECIEŃ
  XVI EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH GRAND PRIX W BYTOWIE
klasa I - Marcin Latuszewski - IV miejsce
klasa II - Łukasz Wirkus - III miejsce
klasa III - Ania Latuszewska - I miejsce
  POWIATOWA LIGA PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
Kolejną rundę ligi rozegrano w sali gimnastycznej w Tuchomiu.
Wyniki:
Trops Lipnica - Orzeł Kołczygłowy 14 : 9, Trops - Parchowo 16 : 10, Trops - Stolem Tuchomie 10 :13.
Kolejność drużyn 1. Tuchomie, 2. Lipnica, 3. Parchowo, 4. Kołczygłowy.
Ostatni turniej zostanie rozegrany 7 czerwca w Kołczygłowach.

MAJ

bieg na przełaj
klasyfikacja szkół podstawowych
klasyfikacja gimnazjów

więcej - szkoły podstawowe  [WinZip- 23,1 kB (excel)]
więcej - gimnazja   [WinZip- 22,3 kB (excel)]



  MITYNG LA. JUNIORÓW W SOPOCIE
1500 m: Ania Latuszewska - IV miejsce (r.ż. - 4 min. 56 s.)
  XIII WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR STAROSTY CZŁUCHOWSKIEGO
klasa I - Marcin Latuszewski - VI miejsce.
klasa II - Małgorzata Adamczyk - I miejsce, Izabela Prądzińska - III miejsce, Dawid Prądzyński - III miejsce.
klasa III - Ewa Łącka - II miejsce, Sławomir Gliszczyński - III miejsce, Sylwester Wirkus - VI miejsce.
  OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU JUNIORÓW MŁODSZYCH W GDAŃSKU
3000 m: Ania Latuszewska - I miejsce (r.ż. - 10 min. 41 s.)
  GIMNAZJADA LA. - powiat bytowski
Anna Latuszewska - bieg na 1000 m; czas: 3 min.17 s. - I miejsce
Ewa Łącka - skok w dal; wynik: 4,76 m - I miejsce
Dawid Prądzyński - bieg na 1000 m; czas: 3:00,06 min. - VI miejsce
  GIMNAZJADA LA. - okręg pomorski
Anna Latuszewska - bieg na 1000 m; czas: 3:06,6 min. - III miejsce (brązowy medal)
  MITYNG LA. JUNIORÓW W SOPOCIE
1500 m: Ania Latuszewska - II miejsce (r.ż. - 4 min. 53 s.)
  XVI EDYCJA BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH GRAND PRIX W BYTOWIE
klasa I - Marcin Latuszewski - III miejsce
klasa II - Dawid Prądzyński - IV miejsce
klasa III - Ania Latuszewska - I miejsce

CZERWIEC
   MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA JUNIORÓW MŁODSZYCH W BYDGOSZCZY
3000 m: Ania Latuszewska - I miejsce (czas - 10 min. 41 s.)
L i n k i :   SP w LipnicyBorowy MłynBrzeźno Szl.ZSO BytówZSER BytówZSP Bytówkuratoriummenwiemgimnazjumprofesorparafia BorzyszkowyGmina LipnicaBIP Lipnica
strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl