Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto S p o r t   2003/2004 Strona główna Wstecz
poczta  foto
WRZESIEŃ
   MISTRZOSTWA SZKÓŁ WIEJSKICH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
      W KONARZYNACH

Magdalena Jankowska - III miejsce,     Dawid Prądziński - II miejsce,
Łukasz Wirkus - IV miejsce.
PAŹDZIERNIK
   BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE
Jarosław Najman - I miejsce
LISTOPAD
  XVI BIEG RODŁA W BYTOWIE
Marcin Latuszewski - III miejsce
  TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI
      W KOŁCZYGŁOWACH
(7.11.2003)
II miejsce drużyny w składzie:
Łukasz Łącki, Dawid Prądziński, Mirosław Gliszczyński, Błażej Adamczyk, Grzegorz Gliszczyński, Patryk Garbiak,
Łukasz Wirkus, Arkadiusz Kiedrowski, Kamil Borzyszkowski, Marcin Latuszewski, Maciej Martin.
  FINAŁ POWIATU W UNIHOKEJA (14.11.2003)
II miejsce drużyny w składzie:
Lucyna Prądzińska, Małgorzata Adamczyk, Alina Brzezińska, Dawid Prądziński, Marcin Latuszewski, Daniel Drobiński, Tomasz Maliszewski.
GRUDZIEŃ
   TURNIEJ MIKOŁAJKOWY PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJALISTÓW
Tegoroczny turniej z udziałem 5 zespołów odbył się już po raz ósmy.
Wyniki meczów:
&nbspOrzeł Kołczygłowy - Zryw Parchowo 10:11,  Błyskawica Studzienice - Stolem Tuchomie 8:8,
Trops Lipnica - Zryw 7:8, Orzeł - Błyskawica 10:14,  Trops - Stolem 10:5,  Zryw - Błyskawica 11:14,
 Stolem - Orzeł 8:5,  Trops - Błyskawica 9:8,  Stolem - Zryw 11:7,  Trops - Orzeł 11:7.
Klasyfikacja turnieju:
1. Trops Lipnica   2. Błyskawica Studzienice    3. Stolem Tuchomie   4. Zryw Parchowo   5. Orzeł Kołczygłowy
Tytuł króla strzelców zdobył Michał Wyszecki z Parchowa. Najlepszym bramkarzem został Łukasz Łącki z Lipnicy.
Otrzymali oni nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy w Lipnicy, miejscową piekarnię Zbigniewa Fabczaka
oraz radnego z Mielna - Mariana Zmudę-Trzebiatowskiego.
   BIEGI PRZEŁAJOWE GRAND PRIX W BYTOWIE
Dawid Prądziński - I miejsce
Marcin Latuszewski - III miejsce
STYCZEŃ
   TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ GIMNAZJALISTÓW
Turniej rozegrano w Studzienicach.
Wyniki meczów:Trops Lipnica - Gryf Nożyno 22:0, Lipnica - Studzienice 7:5, Parchowo - Lipnica 12:9.
Najlepsi strzelcy: Piotr Frymark - Kołczygłowy - 19 bramek, Marek Lass - Tuchomie - 17, Mirosław Gliszczyński - 15.
LUTY
  XXXIX OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W SKÓRCZU
Klasa II - 2000 m: Marcin Latuszewski - XX miejsce
Juniorzy młodsi - 3000 m: Dawid Prądzyński - XXX miejsce

MARZEC
  MISTRZOSTWA MAKROREGIONU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH WE WŁOCŁAWKU
Młodzicy:   3000 m. - Marcin Latuszewski - XVIII m.
MAJ

bieg na przełaj
klasyfikacja szkół podstawowych
klasyfikacja gimnazjów

więcej - szkoły podstawowe    [WinZip- 20 kB (excel)]
więcej - gimnazja     [WinZip- 17 kB (excel)]


L i n k i :   SP w LipnicyBorowy MłynBrzeźno Szl.ZSO BytówZSER BytówZSP Bytówkuratoriummenwiemgimnazjumprofesorparafia BorzyszkowyGmina LipnicaBIP Lipnica
strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl