v
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto S p o r t  2 0 1 7 / 2 0 1 8 Strona główna Wstecz
poczta  foto

  PIŁKA RĘCZNA  
II miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w Piłce Ręcznej Chłopców

     
Skład drużyny: Bartosz Breza, Fabian Lepak, Kacper Rudnik, Adam Borzyszkowski, Dawid Borzyszkowski, Karol Gierszewski, Krzysztof Wantoch Rekowski, Hubert Piechowski, Szymon Pawlik, Krzysztof Wnuk-Lipinski, Radzimir Śpiołek


IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Skład drużyny: Martyna Ryngwelska, Anna Myszka, Anna Wnuk-Lipinska, Anna Gliniecka, Aleksandra Kopp Ostrowska, Kinga Tyborczyk, Aleksandra Kiedrowska, Magdalena Kamińska, Marta Prądzyńska, Katarzyna Prądzinska, Katarzyna Biłanicz, Małgorzata Rachwał, Maja Kiedrowska, Marta Lemanczyk, Paulina Wałdoch


  PIŁKA NOŻNA  
II miejsce w Finale Powiatowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców

Skład drużyny: Bartosz Breza, Fabian Lepak, Kacper Rudnik, Adam Borzyszkowski, Dawid Borzyszkowski, Marcin Ryngwelski, Hubert Piechowski, Krzysztof Wnuk-Lipinski, Radzimir Śpiołek, Tomasz Bruski


III miejsce w Finale Powiatowym Gimnazjady w Piłce Nożnej Dziewcząt

      Skład drużyny: Wioleta Ekman, Anna Myszka, Anna Gliniecka, Aleksandra Kopp Ostrowska, Paulina Kopp Ostrowska, Kinga Tyborczyk, Katarzyna Prądzinska, Magdalena Kamińska, Marta Lemanczyk


  UNIHOKEJ  
III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

Skład drużyny: Wioleta Ekman, Martyna Ryngwelska, Anna Myszka, Anna Wnuk-Lipinska, Anna Gliniecka, Aleksandra Kiedrowska, Katarzyna Prądzinska, Katarzyna Biłanicz, Patrycja Depka Prądzinska, Paulina Wałdoch, Marta Lemańczyk, Sylwia Wera


III miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chlopców

Skład drużyny: Bartosz Breza, Fabian Lepak, Kacper Rudnik, Adam Borzyszkowski, Dawid Borzyszkowski, Marcin Ryngwelski, Hubert Piechowski, Krzysztof Wantoch Rekowski


  TENIS STOŁOWY  
II miejsce w Finale Powiatowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym

Skład drużyny: Martyna Ryngwelska, Anna Wnuk-Lipinska


  BIEGI  
IV miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt

Skład drużyny: Marta Lemańczyk, Zuzanna Gliszczyńska, Aleksandra Modrzejewska, Magdalena Kaminska, Aleksandra Kiedrowska, Aleksandra Szyca, Katarzyna Prądzinska, Martyna Ryngwelska, Anna Myszka, Kazimiera Śpiołek




biegacz     biegacz     biegacz     biegacz     biegacz     biegacz
strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl