z wydarzenia 2018/2019
      Imieniny:   
Z E S P Ó Ł    S Z K Ó Ł   -   G I M N A Z J U M   W   L I P N I C Y
napisz foto W y d a r z e n i a   2018/2019 Strona główna Wstecz
poczta  foto
     Październik     

Uczniowie naszej szkoły brali udział w etapach szkolnych WOJEWÓDZKICH KONURSÓW PRZEDMIOTOWCYH.

12.10. Odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. III A gimnazjum pod kierunkiem pani Marzeny Warnke przygotowała przedstawienie pt. „Dziady”. Świetnie zagrane i żartobliwe uświetniło obchody Święta Edukacji Narodowej. Wszystkim obecnym oraz dawnym pracownikom szkoły wręczono kwiatki z ręcznie wykonanymi przez uczniów życzeniami.

1.10. W kinie na filmie pt. „Dywizjon 303. Historia prawdziwa.” uczniowie klas VII i VIII oraz klas gimnazjalnych poznawali historię dywizjonu polskich lotników, którzy w czasie II wojny światowej wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami, odwagą i oddaniem, oraz wielce zasłużyli się w bitwie o Anglię. Film bardzo im się podobał.

     Wrzesień     

21.09. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata".

W dniach 10-14 września 2018r. uczniowie klas trzecich gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej pojechali na pięciodniową wycieczkę szkolną. Mieli okazję zwiedzić rynek we Wrocławiu i Poznaniu, wrocławskie ZOO, Bazylikę NMP w Wambierzycach. Wszyscy uczestnicy zdobyli Szczeliniec w Górach Stołowych oraz wspięli się na najwyższy szczyt Karkonoszy - Śnieżkę.
     

03.09. Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019.

strona główna  Wstecz  Do góry
Admin:  zslipnica@poczta.onet.pl